Pöppelmann Plasty – plastové krytky

Ochranné plastové záslepky a krytky pro všechny případy

Využijte pro své výrobky plastové ochranné prvky KAPSTO® z naší bohaté nabídky. Vyrábíme a dodáváme maskovací, hřídelové či protiprachové plastové krytky. Dále nabízíme také plastové záslepky na hydraulické hadice, koncovky a šroubení. Pořídit si od nás můžete rovněž krytky a zátky na trubky.

tel:
+420 543 250 234
fax:
+420 543 250 266
e-mail:
ppcz@poeppelmann.com
web:
www.poeppelmann.cz
web:
www.kapsto.cz
 • Kaštanová 639/143
 • Brno - Horní Heršpice
 • 617 00
 • Firma má pobočku ve 2.patře obchodního centra Královka, Brno-Komárov. Z centra směrem na Bratislavu projedete kolem OBI a za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava. Centrum Královka je hnědá elipsovitá budova nacházející se zezadu za Benzinou.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
josef.omamik
17.6.2017
*
*
*
*
*

Škoda ,že nie je možnosť objednať aj malé množstvo.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Krytky Zátky


Proč vsadit na plastové ochranné prvky naší výroby?

Společnost Pöppelmann je se svými 2000 zaměstnanci vedoucím podnikem v oboru zpracování umělých hmot v Evropě. Disponujeme 550 vstřikovacími stroji, hlubokotažnými zařízeními, extrudéry a další moderní technikou. Naše výrobky dnes oceňují lidé ve více nežli 90 zemích světa. Od svého založení roku 1949 sázíme na inovace a ve svém odvětví udáváme směr vývoje.

V rámci svého výrobního programu KAPSTO® se věnujeme výrobě plastových ochranných prvků. Výrobní program KAPSTO® zahrnuje více než 3000 položek – od plastových krytek a zátek přes plastové záslepky a víčka až po uzávěry či přírubová krytí. V případě potřeby můžeme nabídnout katalogové díly v jiném barevném provedení i materiálu dle přání zákazníka. Všechny výrobky si můžete prohlédnout v přehledném katalogu na našich webových stránkách. Konstruktéři zde mohou využít i 3D modely našich krytek a zátek, které jsou zde volně ke stažení.

S výběrem vhodného řešení vám ochotně pomohou naši kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci. Setkat se s námi můžete každý rok i na mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, vystavujeme i na strojírenském veletrhu v Nitře.

Navštivte naši pobočku

Firma má pobočku ve 2.patře obchodního centra Královka, Brno-Komárov. Z centra směrem na Bratislavu projedete kolem OBI a za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava. Centrum Královka je hnědá elipsovitá budova nacházející se zezadu za Benzinou.

Nabízíme plastové krytky a plastové záslepky

Zvolte si pro své výrobky ochranné plastové krytky naší produkce. Vyrábíme a dodáváme kupříkladu ochranné krytky a zátky na trubky. V naší nabídce nechybějí ani ochranné krytky pro obrábění kovů a povrchové úpravy. Nabízíme maskovací krytky a zátky pro lakovny, které dosahují teplotní odolnosti až do výše 250 °C.

Hledáte funkční plastové záslepky na hydraulické hadice, koncovky či šroubení? U nás je naleznete. Pořídit si od nás můžete také záslepky do plechu o různé síle stěny, krytky na šestihrany či hřídelové a protiprachové krytky.

S výběrem vhodného řešení vám ochotně pomohou naši kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci.

Kde nás najdete?

Otevírací doba

 • Po 8:0016:30
 • Út 8:0016:30
 • St 8:0016:30
 • Čt 8:0016:30
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.